ASTROLOGICKÁ ANALÝZA OSOBNOSTI

Ahojte volám sa Andrea, mám 30 rokov a o astrológiu sa aktívne zaujímam už vyše polovicu svojho života.

Astrológia pre mňa vždy bola a bude príbuzná psychológie. Začala som sa ňou zaoberať cez seba, úplné začiatky pramenili z poznania svojho znamenia Rýb. Prekvapilo ma, koľko toho z tohto znamenia na mňa osobnostne sedí. Tak som časom zachádzala stále ďalej v tejto seba-analýze prostredníctvom svojho osobnostného horoskopu, ktorý som si spočiatku vedela len čítať a snažiť sa mu porozumieť. Je tomu už mnoho rokov, ale stále v ňom viem nájsť čosi nové a astrológia ako taká ma neprestáva prekvapovať svojou presnosťou.

Dnes o sebe trochu neskromne môžem povedať, že mám na horoskopy ľudí cit. Mnoho z toho spraví určite aj to, že astrológia ma veľmi baví, je to moja vášeň. Rada ľudí prostredníctvom ich horoskopov spoznávam, zbožňujem "aha" momenty, keď do seba celá skladačka ich osobnosti zapadne. Je veľmi príjemné vedieť a dostávať od ľudí následné odozvy, ako na nich výklad horoskopu sadol, a ja dúfam, že každému z nich aj v určitej oblasti pomohol. Astrológia je pre mňa niečo, v čom sa chcem stále vzdelávať a čomu sa chcem venovať celý život.

JE MOŽNÉ PREDVÍDAŤ OSUDOVÉ UDALOSTI ?

Na zostavenie horoskopu je potrebné poznať s maximálnou možnou presnosťou okamih a geografické súradnice narodenia, aby sme vedeli určiť stav nebeskej sféry na danom mieste a v danom čase. Horoskop je projekciou niektorých nebeských telies na tzv.ekliptiku. Pre konkrétny časový okamih astrológ vypočíta polohu nebeských telies a použije zemepisné súradnice narodenia.
Aby ste pochopili, čo je horoskop, musíte si predstaviť ekliptiku – kruh, na ktorom je použitá projekcia planét. Je rozdelená do 12 sektorov, pričom každému z nich je priradený konkrétny symbol. Poloha každého nebeského telesa spadá do jedného zo segmentov ekliptiky, t.j. do konkrétneho znamenia zverokruhu.
Základom astrologického opisu je interpretácia schémy získanej na symbolickom obrázku nebeskej klenby. Skutočnosť, že rozhodujúcu úlohu v osude človeka nehrá iba poloha Slnka, ale aj všetky planéty systému, najlepšie ukazuje natálny – osobný horoskop. Pri jeho zostavovaní sa neberie do úvahy iba dátum, ale aj geografické súradnice a čo najpresnejší čas narodenia.

Dobrí astrológovia sú schopní nielen správne nakresliť schémy umiestnenia planét, ale hlavne podrobiť prijaté informácie "dekódovaniu", čo vedie k úplnému a podrobnému popisu. Natálny horoskop pomáha odhaliť charakter človeka, jeho sklony, slabé miesta, určiť dôležité životné okolnosti a osudové udalosti.

                                                                    AKO ZÍSKAŤ SVOJ HOROSKOP ?

Momentálne sa venujem primárne výkladu osobných horoskopov. Čo môžete od takéhoto osobného horoskopu čakať?

Je to v podstate Váš psychologický profil analyzovaný na 5-6 stranách. Pre výklad horoskopu je potrebný dátum, miesto a taktiež čas Vášho narodenia. Pri horoskopoch sa venujem celkovej osobnosti a viacerým oblastiam života človeka, ako sú vzťahy, kariéra, zdravie. Samozrejme, ak Vás zaujíma konkrétna oblasť Vášho života, stačí mi napísať a v horoskope sa budem venovať hlavne nej.

Analýze osobnosti sa venujem hĺbkovo a som otvorená akýmkoľvek otázkam, ktoré by ste ohľadom horoskopu mali – ak je potrebné, vysvetlím, poradím. Dôležitá je pre mňa Vaša spokojnosť.


V prípade záujmu o osobný horoskop prosím vyplňte formulár nižšie.
Vypracovaný horoskop Vám pošlem do 7 dní na Vašu e-mailovú adresu. Cena horoskopu je 30 eur.