Pozývame vás na webinár na tému:

Ako pochopiť príčiny zdravotných problémov

Pre každého kto sa zaujíma o zdravie

WEBINÁR SA KONÁ:

Dnes o 19:00

                         NAJČASTEJŠIE DÔVODY, PREČO ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY                                                                            PRIBÚDAJÚ A AKO TO VYRIEŠIŤ ?

Reflexná diagnostika pomáha pochopiť čo sa odohráva v organizme
ukáže príčiny zdravotných problémov poskytuje nástroj pre pomocnú terapiu vnútorných orgánov umožňuje profylaktiku funkčných narušení umožňuje sledovať účinok každej terapie

Čo sa na webinári dozviete?

Dozviete sa, ako je možné diagnostikovať procesy ktoré sa odohrávajú v organizme na základe projekčných zón vnútorných orgánov na povrchu tela na jazyku, zuboch, rukách, pokožke,...

Čo sú, reflexné zóny, ako fungujú, ako sa prejavujú? Ako ich môžeme použiť? Ktoré zóny sa používajú najčastejšie pre expresnú sebadiagnostiku?

Rezervujte si svoje miesto a zistite ako funguje prirodzená metóda,ktorá na západe bola dlho neznáma.
 • Princípy
  Ukážem Vám najdôležitejšie princípy, ako efektívne diagnostikovať svoje zdravie, a ako zistiť čo sa deje v organizme. Ako vznikajú zmeny na reflexných zonach, s čím súvisia . Dozviete sa čo je to oslabenie vnútorných orgánov, a ako sa prejavujú. Budeme hovoriť o tom prečo nestačí liečiť vonkajšie prejavy narušenia vnútorných orgánov, ale ich treba riešiť pri zdroji. Dozviete sa ako včas a v krátkom čase dosahovať čo najlepšie výsledky pomocou unikátneho systému overeného dlhou históriou už vtedy, keď z výsledkov moderných laboratórnych vyšetrení ešte narušenia nie je možné preukázať.
 • Výsledky
  Naučíme sa pochopiť čo sa odohráva v organizme. Získame nástroj diagnostiky aj pomocnej terapie riešenia problémov so zdravím. Reflexné zóny nám pômožu starať sa aj o profylaktiku – prevenciu zdravotných narušení. Prostredníctvom projekčných zón vieme aj sledovať zmeny liečby, účinok akýchkoľvek terapií, cvičení a úpravy stravy. Tieto informácie by mal poznať každý, kto skutočne a seriózne chce žiť zdravým, plnohodnotným životom bez chorôb.
 • Metódy
  V liečebnej kultúre starých Slovanov boli rozvinuté nielen zaujímavé a efektívne metódy liečenia a sebaliečenia prirodzenými metódami, ale aj unikátny spôsob diagnostiky. Staroslovanský systém ozdravenia aj diagnostiky má blahodárny vplyv na zdravie človeka, jeho výkonnosť, sebacítenie, normálnu funkčnosť vnútorných orgánov, imunitný systém a dĺžku a kvalitu života.

Webinár vedie Robert Urgela.

Volám sa Róbert Urgela a už 30 rokov som učiteľom ozdravných praktík, regenerácie, reflexných terapií pre zdravý a plnohodnotný život.

 • Pravidelne vedie výcvik a lekcie v oblastiach alternatívnych postupov východného smeru.
 • Spolupracuje s medzinárodnou akadémiou v Litve, založenou profesorom V.V.Lenským, prezidentom Svetovej asociácie vedcov a inteligencie.
 • Zúčastňuje sa rôznych projektov ako lektor, cvičiteľ, inštruktor v oblastiach cieleného pôsobenia na organizmus človeka.
 • Na Slovensku založil tradíciu viacerých praktických metód regulácie človeka, terapií a profylaktických metód.
 • Spolupracuje s centrom zvukovej terapie v Nepále.

Rezervujte si svoje miesto na webinári

                                                      POZOR: Miesta pre vysielanie môžu byť obmedzené, preto si ho radšej rezervujte a prídite včas, prosím.

        PS: Na konci webinára odo mňa dostanete darček Opis Zón žalúdka na zadnej strane tela ZADARMO