NAŠE PROGRAMY

Online tréningy z pohodlia vášho domova

Ide o unikátny systém, týkajuci sa života každého človeka, ktorý chce žiť zdravým a vitálnym spôsobom a systém, ktorý nikde inde v danej podobe nenájdete
Táto forma manuálnej terapie  nepôsobí na izolované  telesné časti , ale zaoberá sa komplexným pôsobením na celkovú telesnú štruktúru.
Kapilaroterapia zalmanovovými živicovými kúpeľmi, je univerzálnou metódou očisty kapilárneho krvného aj lymfatického systému.
Tréning a teória so mnou v uzavretom kruhu kde si budeme hovoriť expertné praktiky a zákulisné informácie o zdraví a liečbe človeka.
Je vynikajúcou príležitosťou ktorá nám dáva šancu vypnúť každodenný zhon, zastaviť sa po hektickom dni a oddýchnuť si vo svete naplnenom stresom. Čo sa deje počas takejto seansy?
Reflexné zóny nachádzajúce sa na povrchu tela nám dávajú nielen signály o tom v akom stave sú naše vnútorné orgány a ich funkcie, ale nám poukazujú na možnosti riešenia problémov so zdravím.
Pre obnovenie cyklov je meridiánová masáž ideálna. Dokáže účinne kompenzovať následky nepriaznyvých vonkajších vplyvov na zdravie.