PONUKA KURZOV

Online tréningy z pohodlia vášho domova

Ide o unikátny systém, týkajuci sa života každého človeka, ktorý chce žiť zdravým a vitálnym spôsobom a systém, ktorý nikde inde v danej podobe nenájdete
Táto forma manuálnej terapie  nepôsobí na izolované  telesné časti , ale zaoberá sa komplexným pôsobením na celkovú telesnú štruktúru.
Kapilaroterapia zalmanovovými živicovými kúpeľmi, je univerzálnou metódou očisty kapilárneho krvného aj lymfatického systému.
Tréning a teória so mnou v uzavretom kruhu kde si budeme hovoriť expertné praktiky a zákulisné informácie o zdraví a liečbe človeka.
Je vynikajúcou príležitosťou ktorá nám dáva šancu vypnúť každodenný zhon, zastaviť sa po hektickom dni a oddýchnuť si vo svete naplnenom stresom. Čo sa deje počas takejto seansy?
Reflexné zóny nachádzajúce sa na povrchu tela nám dávajú nielen signály o tom v akom stave sú naše vnútorné orgány a ich funkcie, ale nám poukazujú na možnosti riešenia problémov so zdravím.
Pre obnovenie cyklov je meridiánová masáž ideálna. Dokáže účinne kompenzovať následky nepriaznyvých vonkajších vplyvov na zdravie.
Prečo je téma očisty lymfy a práce s lymfatickým obehom taká dôležitá?
Cieľom môjho osobného mentoringu  je  pomôcť  Vám osvojiť si najúčinnejšie postupy na báze tradičných terapií, pre ozdravenie, omladenie a dlhovekosť v praxi.